گزارش تصویری از برگزاری مراسم قالیشویان مشهد اردهال توسط مردم فین کاشان سال ۹۶ / بخش5 - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهالقالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال گزارش تصویری از برگزاری مراسم قالیشویان مشهد اردهال توسط مردم فین کاشان سال ۹۶ / بخش5 - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان

آخرین نگاره ها

خبرنامه

حتی یک مطلب رو هم از دست ندید

ایمیل با www شروع نمیشود !

گزارش تصویری از برگزاری مراسم قالیشویان مشهد اردهال توسط مردم فین کاشان سال ۹۶ / بخش۵

مراسم سنتی و مذهبی قالیشویان مشهد اردهال کاشان طبق آیین هر ساله در دومین جمعه مهرماه در آستان  (ع)  کاشان و با حضور مسئولان کشوری، استانی و منطقه‌ای برگزار شد.

، کاشان، خاوه،  و روستاهای اطراف آستان علی بن محمد باقر (ع) همچون علوی، باریکرسف در این مراسم آیینی و سنتی حضور داشته و در مظلومیت امامزاده علی بن محمد باقر (ع) مشهد اردهال کاشان به سوگ نشستند.

آیین سنتی و مذهبی قالیشویان مشهد اردهال کاشان همه ساله در دومین جمعه مهر ماه و برگرفته از رسم اجداد مردم فین در آستان علی بن محمد باقر (ع) این منطقه برگزار شده و زائران، مجاوران و گردشگران داخلی و خارجی متعددی را جذب خود می‌کند. تصاویر زیر بخش پنجم این مراسم با شکوه که در تاریخ ۱۴ مهرماه ۱۳۹۶ برگزار شد را به روایت عکاس خبرگزاری مهر به نمایش می گذارد.

 

3 دیدگاه

  1. ف گفت:

    یا حضرت سلطانعلی (ع)

  2. کاربر گفت:

    اگر نظرات نمایش داده شوند بهتر است.
    بعضی جملات و درد دل ها یا خاطرات یا اظهار ارادت به حضرت سلطانعلی (ع) هستند که روی فکر و ایمان خوانندگان اثر مثبت می گذارند.


بهینه سازی سایت w3eo وب سئو