فرمانده انتظامی کاشان: مراسم قالیشویان مشهد اردهال کاشان در امنیت کامل برگزار شد - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهالقالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال فرمانده انتظامی کاشان: مراسم قالیشویان مشهد اردهال کاشان در امنیت کامل برگزار شد - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان

آخرین نگاره ها

خبرنامه

حتی یک مطلب رو هم از دست ندید

ایمیل با www شروع نمیشود !

فرمانده انتظامی کاشان: مراسم قالیشویان مشهد اردهال کاشان در امنیت کامل برگزار شد

در سخنرانی پیش از خطبه نماز جمعه کاشان ضمن اشاره به برگزاری مراسم قالیشویان و برقراری امنیت این برنامه توسط نیروی انتظامی شهرستان کاشان و سایر ارگان‌ها اظهار داشت: امنیت امروز خود را مدیون خون شهدا هستیم.

فرمانده انتظامی این ارگان را یکی از ارگان های برقرار کننده نظم و امنیت دانست و افزود: پلیس امور خود را بر محوریت جامعه انجام می‌دهد، لذا امنیت یکی از اساسی‌ترین نیازهای یک جامعه و کشور است و لذا احساس امنیت در جامعه نقش مهمی دارد.

پورکاوه تحقق امنیت را با وجود نیروهای انتظامی جسور، شجاع، مقتدر میسر دانست و خاطرنشان کرد: هیچ فاصله‌ای میان پلیس و مردم وجود ندارد و همچنین در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شرکت دارد و در جهت ارتقاء امنیت نیز از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند در حالی که پلیس تولیدکننده امنیت اجتماعی نیست بلکه این مهم در گرو تحقق درست وظایف ارگان‌ها و مشارکت شهروندی است.

وی تصریح کرد: در هر جامعه برخورداری از امنیت در هر سطحی لازم است و با توجه به رویکرد مردم در وظایف محوله به پلیس رویکرد مردم محوری باعث شده تا شهروندان احساس امنیت بیشتری کنند.

فرمانده انتظامی کاشان ضمن تأکید بر نصب‌العین قرار دادن فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای ابراز داشت: نیروی انتظامی در مقابله با تهاجم فرهنگی بدون اغماض و با جدیت در این راستا وظیفه خود را انجام می‌دهد.

پورکاوه ضمن وجود امنیت مطلوب و احساس امنیت قابل قبول در میان مردم کاشان بیان کرد: مراسم سنتی و مذهبی قالیشویان کاشان در امنیت کامل و بدون هیچ گونه موردی برگزار شد.

بدون دیدگاه

    
    بهینه سازی سایت w3eo وب سئو