شفای تو به دست حضرت سلطانعلی است - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهالقالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال شفای تو به دست حضرت سلطانعلی است - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان

آخرین نگاره ها

خبرنامه

حتی یک مطلب رو هم از دست ندید

ایمیل با www شروع نمیشود !

شفای تو به دست حضرت سلطانعلی است

یکی از خدام محترم آستان ملکوتی حضرت واقعه ای را نقل می کند که مربوط به ده سال قبل از انقلاب اسلامی است. آقای نصرالله شکری زاده می گوید: جوانی تقریبا”بیست ساله اهل قزوین ولی ساکن تهران هم فلج بود هم لال. این جوان به حرم مطهر حضرت وارد شد و پس ازتوسل، گرفت خودم دیدم که درمرحله اول فلج و لال بود و در مرحله دوم به لطف حضرت سلطانعلی شفایافت. ناقل مذکور به نقل ازاین جوان می گوید:

من در چاپخانه کار می کردم، به من خبردادند اعضای خانواده ات دریک سانحه تصادف کشته شده اند، بعد هم مرا بردند بالای سر اعضای خانواده ام. دیدم همه تکه تکه شده اند.حالت عجیبی به من دست داد، گویی شوکه شده بودم بی اختیار حرفای ناشایست و اعمال غیرعادی از من سرمی زد. پس ازمدتی فلج شدم. مرا به بیمارستان بردند و هرچه از خانواده ام به جای مانده بود،خرج من کردند ولی اثری نکرد. لذا مرا از بیمارستان جواب کردند و به من گفتند: برو مشهد مقدس به حضرت رضا(علیه السلام) متوسل شو، شاید خداوند تو را شفا دهد.

من به مشهد رفتم و شش ماه تمام درآنجا ماندم ولی اثری نکرد. بالاخره خدام ازدست من خسته شدند و گفتند: اگر بنا بود خوب شوی تابه حال شفا گرفته بودی.
بالاخره آمدم بیرون، ولی سرگردان بودم که چه کنم. در مسیر جاده به اتومبیلی برخوردکردم که راننده اش گفت می روم شیراز. پس ازنقل ماجرا راننده به من گفت بروم به شاه چراغ متوسل شوم. پس از توقفی درحرم شفا حاصل نشد.

سرانجام به حرم حضرت معصومه (علیه السلام) آمدم و به بی بی متوسل شدم،در عالم خواب به من فرمود که شفای تو در مشهد اردهال است، متوسل به حضرت سلطانعلی شو. لذا من به اینجا آمدم.

ناقل که خودشخصا”شاهد این کرامت بود،می افزاید: به چشم خودم دیدم که آن جوان فلج به دست مبارک قرة العین رسول حضرت سیدعلی شفا گرفت.
مؤلف گوید:هیچ شک وشبهه ای وجود ندارد که حضرت ابوالحسن سلطانعلی کرامات بی شماری دارد و این قبیل کرامات را یکی ازعلما و بزرگان دین تایید می کند و می گوید که حضرت سلطانعلی صاحب کرامات عدیده است. صحت این کرامات به عهده ناقلین آنهاست ولی درعین حال حقیر اعتقاد دارم مشکلات بزرگی که به دست افراد معمولی برطرف نمی شود به لطف خداوند و باتوسل به اهل بیت و حضرت سلطانعلی(علیه السلام) مرتفع می گردد.

بدون دیدگاه

    
    بهینه سازی سایت w3eo وب سئو