برگزاری همایش بین المللی میراث جهانی قالیشویان در مشهد اردهال - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهالقالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال برگزاری همایش بین المللی میراث جهانی قالیشویان در مشهد اردهال - قالیشویان فین کاشان | مشهد اردهال

مراسم سنتی مذهبی قالیشویان فین کاشان

آخرین نگاره ها

خبرنامه

حتی یک مطلب رو هم از دست ندید

ایمیل با www شروع نمیشود !

برگزاری همایش بین المللی میراث جهانی قالیشویان در مشهد اردهال

همایش بین المللی میراث جهانی قالیشویان و توسعه گردشگری فرهنگی، آئینی و مذهبی با حضور سفرای کشورهای اسلامی روز پنج شنبه ۱۳ مهر در برگزار می شود.

دبیر همایش بین المللی میراث جهانی قالیشویان و توسعه گردشگری فرهنگی، آئینی و مذهبی، امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در اداره ، صنایع دستی و گردشگری کاشان گفت: این همایش که از سوی دبیرخانه توسعه گردشگری استانهای اصفهان، قم و مرکزی برنامه ریزی شده‌است با همکاری اداره ، صنایع دستی و گردشگری کاشان و موسسه فرهنگی اکو ساعت ۱۶ تا ۱۹:۳۰ عصر روز پنج شنبه ۱۳ مهر در مجتمع گردشگری خورشید اردهال در مجاورت آستان مقدس (ع) برگزار می شود.

، افزود: معرفی به عنوان یک میراث جهانی به کشورهای اسلامی و کشورهای دوست، جذب گردشگران خارجی با همکاری موسسه فرهنگی اکو مهمترین اهداف همایش، معرفی و ایجاد زیر ساخت ها برای ترویج گردشگری فرهنگی و آیینی در ایران، معرفی یک ایده و برند جدید گردشگری فرهنگی و آئینی ویژه مشهد اردهال و معرفی و تقدیر از فعالان و کارآفرینان گردشگری منطقه فرهنگی کاشان از جمله اهداف برگزاری این همایش است.

وی با تاکید بر تولید برند گردشگری مذهبی در کاشان و استفاده از فرصت هر چه بهتر ظرفیت آیین قالیشویان را برای شناسایی هر چه بیشتر گردشگری مذهبی تاکیدکرد و گفت: سخنرانی بالاترین مسئول استانی میراث، رونمایی از کتاب «کارآفرینی برتر» از کارآفرین دکتر سید علی ضیایی ، پخش فیلم ، تقدیر از کارآفرینان برتر، اجرای پرده‎خوانی و نقاره‌زنی و تجلیل از اعضای دبیرخانه همایش و میهمانان خارجی از جمله برنامه‌های این همایش است.

به‌گفته‌وی،برپایی نمایشگاه عکس قالیشویان از دیگر برنامه‌های جنبی برگزاری همایش بین المللی میراث جهانی و توسعه گردشگری فرهنگی، آئینی و مذهبی است.

دبیر همایش میراث جهانی قالیشویان و توسعه گردشگری فرهنگی و آئینی، برگزاری این همایش را برای سومین سال متوالی یادآورشد و گفت: برگزاری از دیگر تصمیمات و برنامه‌های قابل اجرا و پیش بینی شده‌است.

بدون دیدگاه

    
    بهینه سازی سایت w3eo وب سئو